Uuendus jahi- ja kalameestele: õiguste eest tasumine kolib uuele veebiplatvormile

Alates veebruarist lõpetab pilet.ee jahipidamiseõiguse eest tasu maksmise vahendamise ning see teenus kolib aadressile jahiluba.ee. Samale platvormile pääseb aadressi kalaluba.ee kaudu ning sealsamas saab maksta ka kalapüügiõiguste eest. 

Kõik varem pilet.ee-st ostetud õigused ja load kehtivad pärast üleminekut edasi neil märgitud kehtivusaja lõpuni ja on nähtavad ka uuel lehel.   

Uus platvorm pakub veebis moodsa e-poe mugavusi, kus tasuda saab nii pangalingi, krediitkaardi kui mobiilimaksega ning tänu ostukorvi funktsioonile tekib võimalus soetada soovi korral mitu erinevat luba ühekorraga. 

Uue süsteemi  loomise põhjuseks oli praeguse infosüsteemi vananemine, mis ei võimalda pikas perspektiivis vajalikku turvalisust tagada ega mugavaid teenuseid pakkuda. Platvorm on loodud spetsiaalselt kümnete tuhandete seniste ja tulevaste kasutajate vajadustest lähtudes – nende seas on nii harrastuspüüdjad kui jahimehed, aga ka lubade haldamise ja kontrollimisega seotud ametnikud. 

Uus platvorm kohaldub kasutatava seadme ekraaniga, olgu selleks siis mobiil, tahvel või arvuti. Parendatud on ostetud õiguste ja tekkinud kohustuste, sealhulgas näiteks kalastuskaardi aruannnete kohta teavituste saatmist.  

Pärast uuele platvormile üleminekut saab vajadusel abi Keskkonnaameti klienditoe telefonil 662 5999 või meili teel aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..  

Kaasaegse platvormi arendust rahastas 90% ulatuses Euroopa Liidu Merendus- ja Kalandusfond ja 10% ulatuses Eesti riik. 

Kontakt

Ida-Virumaa Jahimeeste Selts MTÜ

Aadress: Jõhvi, Oru 1a

telefon: 33-56512

e-post: ida.virujs@gmail.com

avatud E 09:00 - 18:00

Panga rekvisiidid

Mtü Ida-Viru Jahimeeste Selts

EE092200001120022462

Asukoht kaardil

 

Back to Top