Loodusrekordid said kaante vahele

Ilmus Eesti loodusrekordeid tutvustav mahukas raamat „Meie loodusrekordid. 865 kõige-kõige fakti Eestimaa loodusest“.

Vabamüüki on jõudnud Marek Vahula teos, milles tutvustatakse kõiki praeguseid ja teadaolevaid kodumaised loodusrekordeid. Rekordid on kokku kogutud autori poolt seitsme ja poole aasta jooksul (seda kevadest 2014 kuni jõuludeni 2021. aastal). Kaante vahelt leiab põnevaid rekordeid, alates Eesti vanimast linnupesast kuni Väinamerest püütuid maailma vanima säinani välja. Raamatust leiab nii eluslooduse kui eluta looduse rekordeid, kõik autori poolt põnevate tekstidena kirja panduna. Sobiv lugemisvara kõigile, kes soovivad Eesti loodusest midagi uut ja rohkem teada saada. Raamat „Meie loodusrekordid“ sisaldab 865 fakti ja maht on 260 lehekülge.

Raamatu esitlus toimub 5. septembril algusega kell 19 Keskkonnaagentuuri suures saalis (Mustamäe tee 33). Kohapeal on võimalus teost soetada autori enda käest, seda hinnaga 20 eurot. Sissepääs on TASUTA.

Raamatu ostusoovist esitlusel palun ette teatada mailiaadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vabamüüki jõuab teos 16.‒17. augustil ja seda saab soetada nii Rahva Raamatu kui Apollo kauplustest/veebipoest ja ka väiksemate edasimüüjate vahendusel.

Autorist: Marek Vahula on Eesti bioloog, kirjamees, looduskaitsja ja helilooja ning filmitegija. 

Marek Vahula
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kontakt

Ida-Virumaa Jahimeeste Selts MTÜ

Aadress: Jõhvi, Oru 1a

telefon: 33-56512

e-post: ida.virujs@gmail.com

avatud E 09:00 - 18:00

Panga rekvisiidid

Mtü Ida-Viru Jahimeeste Selts

EE092200001120022462

Asukoht kaardil

 

Back to Top